Zamieszczone przez krzynol
[O2] TUTORIAL - Montaż podświetlenia przestrzeni na nogi
Zwiń
X
-
sebastian7905, a wracałem rano z Łeby i chciałem do Was podjechać
ale inny plan sięwykluł i wylądowałem pod Rozewiem na startowisku paralotniarskim - było na co popatrzeć
latem weekendowo polatamy po plażach naszych, co?
Zostaw komentarz:
-
-
dokładnie tak jest sprawdzaliśmy z marbabemZamieszczone przez krzynolAcha, po konsultacjach z Marbabem wychodzi, że w suberbach oświetlenie jest max przy otwarciu drzwi
a natężenie podczas jazdy w nocy reguluje się na maxi-docie
Zostaw komentarz:
-
-
zaktualizowałem tutorial w pierwszym poście o stronę pasażera, którą zajebiście się robi.
Acha, po konsultacjach z Marbabem wychodzi, że w suberbach oświetlenie jest max przy otwarciu drzwi
a natężenie podczas jazdy w nocy reguluje się na maxi-docie
Zostaw komentarz:
-
-
krzynol, wlasnie przyszly lampki, niedlugo modzimy :diabelski_usmiech
Zostaw komentarz:
-
-
Chyba chodzi o schowek?Zamieszczone przez rafik11z tym że w octavi nie było oświetlenia na nogi to może być nieco inaczej bo w etce jest wzmianka ze lampka oświetlenia bagażnika jest również do oswietlenia nóg ale tylko występują dwie sztuki więc pewnie tylko na przód
Zostaw komentarz:
-
-
:zastrzelic 70% :diabelski_usmiechZamieszczone przez krzynollilo, 49%
Zostaw komentarz:
-
-
z tym że w octavi nie było oświetlenia na nogi to może być nieco inaczej bo w etce jest wzmianka ze lampka oświetlenia bagażnika jest również do oswietlenia nóg ale tylko występują dwie sztuki więc pewnie tylko na przód
Zostaw komentarz:
-
-
A może orientujesz się, jak taki montaż podświetlenia (chodzi o bordnetz i wtyczkę) wygląda w 02FL (może jakiś link...) ? Miałem takie podświetlenie (ori) w swoim poprzednim autku i chciałbym (posiłkując się Twoim tutorialem) zmodzić Skodę.Zamieszczone przez krzynolEidos71, w O2 FL jest inny bordnetz i w inną wtyczkę trzeba podpiąć
ale reszta tak samo
Zostaw komentarz:
-
-
Przecież w Octavii nie było ORI Z FABRYKI, więc każdy ma 100% NIE ORI
Zostaw komentarz:
-
-
Podłączenie ori ale zamiast lampek dałem paski led , tył też mam zrobione, czyli reasumując ori w 70%Zamieszczone przez krzynolczyli co ori?
Zostaw komentarz:
-
-
Eidos71, w O2 FL jest inny bordnetz i w inną wtyczkę trzeba podpiąć
ale reszta tak samo
[ Dodano: Pią 20 Kwi, 12 08:52 ]
czyli co ori?Zamieszczone przez liloJa już dawno mam
No fakt zamiast ori lampek dałem ledy ale reszta ori
Zostaw komentarz:
-
-
lilo wiem że masz w moim poście Ciebie nie brałem pod uwagę , plan był taki abyś ty to zrobił ,a ja abym to miał przed Mirkiem,Markiem no i Krzyśkiem ,ale dupa oni już się zbroją ,a ja jeszcze daleko(brak czasu) ,chyba muszę urlop wziąć .No ale mod na dynoday będzie prawda
Zostaw komentarz:
-
-
Ja już dawno mamZamieszczone przez sebastian7905a ja myślałem że zdążę przed wami przed krzynolem a tu dupa normalnie chyba będe ostatni fuck
No fakt zamiast ori lampek dałem ledy ale reszta ori
[ Dodano: Czw 19 Kwi, 12 23:15 ]
Kejup, lampki zapalają się wszystkie razem , tył też
Zostaw komentarz:
-
-
krzynol - orientujesz się, czy cała instalacja jest identyczna w 02FL ? Czy też są jakieś różnice w elektryce ?
Zostaw komentarz:
-
-
krzynol zajefajne ale mam takie pytanko bo cienki jestem z elektroniki jak d... węża. Czy te lampki zapalają się obie czy tylko ta po której stronie otworzymy drzwi? A jeśli tak to czy możliwe jest też podłączenie tyłu?
Zostaw komentarz:
-
-
panowie, takie mody to się robiło w 2010 ... :diabelski_usmiech
Zostaw komentarz:
-
-
a ja myślałem że zdążę przed wami przed krzynolem a tu dupa normalnie chyba będe ostatni fuck :xZamieszczone przez mirek_p11Już niedługo zagościmy u Ciebie, bo marbab wyrwał w dobrej cenie lampki i wtyczki
Zostaw komentarz:
-
Zostaw komentarz: